Ті ще новини. Випуск від 13.08.2019

Майже два роки дитячий табір Вікторія був місцем, яке усі обходили стороною. До паркану одесити приносили квіти, в пам’ять про загиблих трьох дівчаток. Але час йде і тепер тут знову лунає дитячий сміх. Перша зміна після трагедії вже розпочалась. В яких умовах зараз відпочивають діти – в тих ще новинах.

У російських в’язницях на сьогоднішній день знаходиться 131 українець – всі вони були взяті під варту за політичними мотивами. Багато з них уже кілька місяців не бачили своїх рідних і близьких. Підтримати в’язнів правозахисники вирішили не стандартно. Біля пам’ятника Дюку одесити сьогодні могли спостерігати досить цікаву інсталяцію.

Будинок на вулиці Рішельєвській 35 \ 37 відомий тим, що тут в квартирі №2 проживав Микола Дмитрович Покровський, який двадцять років з 1944 по 64 роки був головним диригентом Одеського театру опери і балету. Зараз же багатоповерхівка тріщить по швах і це прямо в центрі Одеси. Жителі б’ють на сполох, але ніхто не реагує на їх скарги. А тим часом одна зі стін відходить від будинку і незабаром може впасти – тріщини видно не озброєним оком. І це при тому, що в цій будівлі на першому поверсі знаходиться дитячий садок.

На протязі декількох років не вщухали суперечки навколо обов’язкової шкільної форми. І ось її скасували. Ті ще новини вирішили дізнатися думку одеситів в цьому питанні.

Від любові до ненависті один крок – і цей крок іноді буває заввишки в три поверхи. пятидесятисемирічна одеситка прокинулася вночі від шуму, і яке ж було її здивування побачити свого колишнього коханого, який чомусь, збирав її речі. Звичайно ж, виник скандал, в результаті 32-річний чоловік зіштовхнув господиню квартири з балкона третього поверху.

Ціна життя два мобільних телефони. Чоловік 52 років приїхав з сонячної Вірменії в Одесу на заробітки. Тут робив ремонти квартир. Так на черговому своєму об’єкті він потоваришував з восьмидесятичотири річною сусідкою знизу і досить часто заходив до неї в гості. Ось тільки черговий його прихід коштував ій життя, по незрозумілим причинам він напав на жінку і сильно побив. Свою поведінку він пояснив тим, що був п’яний.
00,39 -1,00 человека задержали в порядке … умышленно убийство.

Ну і на останок на пляжі “Отрада”, “Аркадія”, а також на 10, 13 та 16 станції Великого Фонтану купання все ще заборонено. Вода не відповідає гігієнічним вимогам за санітарно-мікробіологічним показникам. Такі дані надав Одеський обласний лабораторний центр МОЗ. Так що утримайтеся від прийняття водних процедур найближчі кілька днів.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *